Schunk

Tipy pro bezpečnější home office

Pandemie urychlila trend firem, povzbuzující lidi k práci z domova. V mnoha případech se tento trend stane trvalou součástí pracovního procesu. Nicméně práce na dálku by mohla být skutečnou technologickou výzvou, zejména pro ty, kteří na to předtím nebyli zvyklí.

 
Mít po ruce správná zařízení, která vás udrží ve spojení, pracovat efektivně a spolehlivě zálohovat, může být životně důležité. Řada datových úložišť a příslušenství společnosti Verbatim, vám dá pocit jistoty, že tu vaše zařízení bude vždy, když ho budete potřebovat nejvíce.

Firma nabízí některé produktové tipy, které pomohou práci na home office zefektivnit a zabezpečit:

- Interní SSD - nahrazením starého HDD nebo SSD novým vysoce výkonným SSD diskem Verbatim můžete výrazně zvýšit výkon systému, díky čemuž je počítač rychlejší a programy umožňují při práci z domova efektivnější multitasking.- Externí disk Store ́n ́Go USB 3.0 - ukládejte a přenášejte své digitální pracovní soubory na tento skutečně přenosný disk. Jeho stylový design sedí úhledně na moderní desce stolu jako dokonalý doplněk k vašemu notebooku.- Bezpečnost - používáte-li firemní data mimo kancelář, použijte šifrovaná řešení, která jsou kompatibilní a bezpečná. Například AES (Advanced Encryption Standard), je pokročilý algoritmus šifrování, který se využívá po celém světě k zabezpečení citlivých dat. 256 bitů označuje délku šifrovacího klíče použitého k šifrování datového proudu nebo souboru. Hacker by k prolomení potřeboval projít 2256 různých kombinací. Proto šifrování pomocí AES ještě nikdy nebylo prolomeno a je bezpečné proti útokům hrubou silou.

- Optické disky - pro ochranu dat je samozřejmě také potřeba mít data zálohovaná a archivovaná offline. Jsou i nadále nejlepším formátem pro dlouhodobé ukládání důležitých souborů. Optické disky Verbatim umožňují snadné připojení a vytváření záloh všech základních kancelářských souborů a dokumentů.- Rozbočovače a adaptéry - práce z domova může vyžadovat použití dalšího příslušenství pro notebook, tablet nebo telefon. Verbatim má řadu víceportových rozbočovačů a adaptérů, které vám pomohou při práci s různými typy zařízení.

- Myši - při práci z domova často pracujeme na notebooku nebo počítači déle než v kanceláři, a proto možná kromě pravidelných přestávek, budete potřebovat pohodlnou myš.Bezdrátová optická myš Deluxe s 8 tlačítky, má hladký ergonomický design a je tvarovaná tak, aby se snadno držela, díky čemuž uživatel zůstane po hodinách práce v pohodlí. Pokud byste chtěli něco barevnějšího, Go-Nano je speciálně navržen pro pohodlí a ovládání s hladkým, texturovaným úchopem. Navíc jsou obě myši bezdrátové, což minimalizuje jakýkoli kabelový nepořádek na stole.
 
Publikováno: 24. 5. 2020 | Počet přečtení: 212