Schunk

Webkamery s vlastní inteligencí

Inteligentní webkamery Huddly jsou určené pro videokonference. Že nejde jen o běžnou webkameru, dokazuje svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, ale tyto kamery mají výhodu softwarové updatovatelnosti.

 

Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné udržet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti v rámci stávajícího produktu.

Opravdu chytrá kamera

Kamery Huddly jsou kombinací kvalitního hardwaru, silné softwarové platformy a zapojení prvků umělé inteligence, takže nabízejí i pokročilé analytické funkce. Jsou navržené tak, aby dokázaly průběžně vylepšovat své možnosti. Lze je snadno integrovat do stávajících řešení. Jsou flexibilní, a snadno použitelné.

Kamera IQ dokáže např. vidět i chápat okolní prostředí, a díky zabudovanému neuronovému procesoru na něj v reálném čase reaguje. Průběžně detekuje osoby, které se účastní jednání, a zaostřuje na ně. Odpadá tak potřeba kameru v průběhu jednání obsluhovat a lidé se tak mohou plně koncentrovat na obsah schůzky. Huddly IQ také pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou jejich jednací prostory využívány. Díky nástroji Huddly InSights API mají k dispozici kvalitní analytická data. Jednoduše pomáhají využívat zasedací místnosti efektivně.

 
Publikováno: 19. 5. 2020 | Počet přečtení: 277