Schunk

Gamepad na základě Nimbus i pro Apple

Společnost SteelSeries uvádí na trh ovladač Nimbus+ Wireless pro Apple. Bezdrátový gamepad byl vyhotoven dle předlohy populárního originálního ovladače Nimbus a přidává řadu nových funkcí, jako jsou klikatelné joysticky nebo nové spínače s „Hall effect“.

 

SteelSeries Nimbus+ je navržen pro hraní na zařízeních Apple a posouvá jej na novou úroveň. Přináší konzolovou kvalitu ovládání uživatelům iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV. Nabízí ergonomický design, vysoce citlivé spínače a bohatou konektivitu včetně prodloužené výdrže baterie na 50 hodin hraní.

„S držákem pro iPhone a velkou výdrží baterie je Nimbus+ ideálním společníkem pro hry z App Store a Apple Arcade, které podporují funkce ovladače, jako jsou Sneaky Sasquatch, Butter Royale a Crossy Road Castle“, říká Craig Olson, prezident pro mobilní příslušenství u SteelSeries.

Nimbus+ splňuje standardy Apple MFi pro bezdrátovou konektivitu a párování. Plně využívá funkcí dostupných MFi herním ovladačům včetně přehledu podporovaných her a optimalizovaným mapováním tlačítek pro vynikající herní zážitek, ovládání a rychlé opětovné připojení. SteelSeries Nimbus+ bude k dispozici od 26. května 2020 na stránkách www.steelseries.com.

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet přečtení: 301