Schunk

Fotopasti s okamžitým zobrazením

Nová řada fotopastí StrongVision od společnosti Evolveo disponuje top modelem 4GA. Jde o ideální pomocníky např. při zabezpečení objektů či majetku nebo pro mapování zvěře.

 

Pomocí fotopasti lze pořídit i časosběrné snímky, zaznamenat a zdokumentovat tak např. celý proces výstavby objektu. Fotopast není závislá na připojení k externímu zdroji energie, je možné ji umístit naprosto kamkoliv. Je to klasický digitální fotoaparát s výhodou pohybového čidla, které automaticky aktivuje spoušť. Fotopast spolehlivě slouží nejen ve dne ale i v noci. Díky kamufláži je snadné ji umístit skrytě.

Model StrongVision 4GA má kvalitní voděodolné kompaktní provedení se stupněm krytí IP65 a velký přehledný displej. Pro snadné ovládání a nastavení je k dispozici česká aplikace, která dále umožňuje prohlížet záznam z fotopasti doma nebo v kanceláři a měnit nastavení. Aplikace, která podporuje platformu iOS a Android, navíc pomocí notifikace na mobilní telefon upozorní na pohyb v zorném poli fotopasti.

Dokáže zaznamenat fotografie v rozlišení až 20 Mpix a video v 1080 p/30 fps, to vše jak v denním, tak i nočním režimu. Video lze zaznamenávat v nejvyšší kvalitě Full HD. Noční záznam nebo fotografování umožní 36 citlivých infračervených přisvětlovacích diod s vlnovou délkou 940 nm, která je pro lidské i zvířecí oko neviditelná. Ke snímání pohybu dochází v širokém zorném poli 120° pomocí tří PIR čidel. Záznam se ukládá na SD kartu.

Fotopast v časosběrném režimu umožní snadno zaznamenat např. stavební projekt. Stačí nastavit časový interval a kamera pořídí snímek každých 30, 60 nebo 240 minut a uloží jej na kartu. StrongVision 4GA má zabudovanou Li-Ion baterii s kapacitou 5000 mAh, která zaručuje dlouhou výdrž. Baterie je vyjímatelná a je možné ji nabíjet USB kabelem.

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet přečtení: 249