Schunk

Nekompromisní herní router s podporou Wi-Fi 6

Společnost TP-Link představuje svůj první gamingový třípásmový gigabitový router Archer AX11000, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 a disponuje i samostatným frekvenčním pásmem pro on-line hry.

 

Novinka se od ostatních řešení výrobce i konkurence odlišuje nejen designem, ale i třípásmovým provedením s odděleným frekvenčním pásmem 5 GHz pro hraní, a to s rychlostí 4804 Mb/s. Pásmo 5 GHz pro ostatní aktivity nabízí další shodnou rychlost, běžné kancelářské činnosti pak zvládne obstarat pásmo 2,4 GHz s rychlostí do 1148 Mb/s.

Hráči ocení také speciální funkce, které pro ně router nabízí, včetně funkce Herní akcelerátor, která zvládne detekovat a optimalizovat herní streamy pro bezchybný zážitek ze hry, či řešení Herní ochránce, které ochrání účty a dokumenty prostřednictvím bezpečnostního systému HomeCare od Trend Micro. Ve zvláštním uživatelském rozhraní si potom můžete jednoduše zkontrolovat komplexní herní statistiky včetně odezvy (latence) v reálném čase, doby trvání hry či přiřazení síťových zdrojů.

Ultra úroveň konektivity i po drátě

Rozšířené možnosti konektivity pro různé scénáře použití zahrnují např. 2,5Gb/s WAN port, hned osm gigabitových portů typu LAN nebo dvojici konektorů USB 3.0 typu A i typu C. Spolehlivější bezdrátové pokrytí zajišťuje 8 vysoce výkonných externích antén v netradičním designu.

Případnou odezvu pomáhají redukovat integrovaný čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,8 GHz ve spolupráci s trojicí koprocesorů. Vysokou efektivitu připojení pak zajišťuje také modulace OFDMA. Nastavení herního routeru probíhá snadno v řádu minut.

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet přečtení: 239