Schunk

Přihlaste se na květnový webinář Murrelektronik - již 5. května!

Na každé květnové úterý pro vás připravila společnost Murrelektronik webináře nabité informacemi a také praktickými ukázkami. Témata a linky na přihlášení najdete níže. První webinář na téma „IO-Link od Murrelektronik" je naplánován již v úterý 5. května 2020 ve 13 hodin ZDE. Přečtěte si více, na co se můžete těšit...

 

Jak se zaregistrovat?

Stačí vyplnit krátký formulář na tomto odkaze ZDE.

Prvním webinářem vás budou provázet: Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák.

Připojíte-li se k webináři, představíme vám komunikační standard IO-Link, díky němuž budou vaše stroje efektivnější, flexibilnější a hospodárnější. „Poslední metr" se také počítá. Rozhraní IO-Link bylo navrženo speciálně pro přenos procesních dat mezi senzory a akčními prvky, a nadřazenou sběrnicí. Tím přináší digitalizaci i do těch nejskrytějších zákoutí instalace.

Registrace - na stránce webináře vyplníte pomocí odkazu požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na vaši zadanou emailovou adresu potvrzovací zprávu o přihlášení. Událost můžete uložit do e-mailového klientu (Outlook, Gmail, iCal).

Test - tato stránka otestuje, zda je technicky možné se webináře zúčastnit:

https://support.goto.com/webinar/system-check-attendee

Instalace - doplněk pro používání platformy GoToWebinar se obvykle instaluje automaticky. V případě problémů s přenosem zvuku nebo obrazu, či s uživatelským rozhraním doporučujeme doplněk znovu ručně nainstalovat z této stránky:

https://support.goto.com/webinar/help/download-now-g2w010002.

Instalace se uskuteční i v případě probíhající relace, bez odpojení.

Účast - klikněte na tlačítko „Join Webinar" v e-mailu potvrzujícím vaši účast. Doplněk GoToWebinar se spustí automaticky. V případě problémů můžete vyzkoušet postup popsaný v oddílu Instalace.

Nikdo vás nebude nutit aktivovat svoji webkameru či mikrofon. Naopak, pro zvýšení přehlednosti a srozumitelnosti prezentace prosíme všechny účastníky o ponechání svých mikrofonů vypnutých.

Dotazy - pro dotazy během prezentace, využijte prosím panel Questions a napište svůj dotaz. Ten bude vyřízen prezentujícími dle situace ústně a/nebo psanou odpovědí. Vaše dotazy (a případně i následnou komunikaci) vidíte jen vy a pořadatel.

Webinář považujeme za veřejný online prostor, proto cítíme povinnost upozornit všechny účastníky, aby i zde dbali na dodržování zákonů a obecných etických norem a aby nezneužívali diskusního prostoru ke spamování a vlastní propagaci.

Nakládání s informacemi - své registrační údaje zadáváte společnosti LogMeIn, Inc., která provozuje službu GoToWebinar. Více o ochraně osobních informací ve společnosti LogMeIn, Inc. si můžete přečíst na této stránce.

Společnost Murrelektronik CZ, spol. s r.o., jakožto tvůrce a organizátor webinářů, si vyhrazuje právo k dalšímu nakládání s poskytnutými údaji v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů: https://www.murrelektronik.cz/cz/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju/

V případě dotazů se obracejte na e-mail: marketing@murrelektronik.cz

 
Publikováno: 2. 5. 2020 | Počet přečtení: 269