Schunk

Nové interní SSD disky pro vysokorychlostní upgrady

Verbatim uvádí na trh řadu M.2 2280 interních SSD disků, které přinášejí možnosti vyšších rychlostí a také nízkou spotřebu energie pro klientské upgrady desktopů, ultrabooků a notebooků.

 

S využitím 3D NAND technologie v kombinaci s poslední generací ovladače, Verbatim M.2 SSD disk poskytuje perfektní způsob, jak zlepšit dobu odezvy vašeho systému – nabízí rychlejší dobu zapnutí, vypnutí i načítání, aby byl multi-tasking ještě plynulejší.

Vi3000 NVMe PCIe M.2 SSD

NVMe rozhraní bylo navrženo speciálně pro technologii SSD disků, aby bylo dosaženo maximálního výkonu snížením počtu úzkých míst systému a času latence. Verbatim Vi3000 NVMe PCIe M.2 SSD disk tohoto plně využívá, a díky tomu produkuje velmi vysoké rychlosti čtení a zápisu až 3100 / 2900 Mb/s, což je 50krát rychlejší než běžný pevný disk.

Vi560 S3 M.2 SSD

Pro ty, kteří nemají rozhraní NVMe PCIe, může Verbatim Vi560 S3 M.2 SSD vdechnout nový život staršímu systému tím, že upgraduje mechanický pevný disk nebo starší 2D NAND SSD disk. S rychlostí čtení/zápisu až 560 Mb/s / 520 Mb/s (což je desetkrát rychlejší než pevný disk) opravdu může přetransformovat výkon a úroveň produktivity jakéhokoliv PC s pevným diskem nebo notebooku.

„Budeme pokračovat ve vývoji nových SSD produktů, a tak reagovat na rostoucí poptávku po vysoce výkonných upgradech flash úložišť,“ řekl Chris Chalder, Business Development Manager, Flash Products, Verbatim Europe.

Všechny SSD disky řady M.2 jsou dodávány v plné škále kapacit a vztahuje se na ně 3letá omezená záruka a technická podpora zdarma. Vi560 S3 M.2 SSD disky jsou již nyní dostupné v Evropě. Vi3000 NVMe PCIe M.2 SSD disky budou dostupné od května 2020.

 
Publikováno: 24. 4. 2020 | Počet přečtení: 305