Schunk

Malý projektor s vestavěnou baterií

Společnost Pioneer přichází s kompaktním přenosným projektorem SDA-RP100, který lze díky vestavěné baterii (o kapacitě 16 000 mAh) a reproduktorům využít absolutně kdekoli, třeba na zahradě či dovolené.

 

Přenosný DLP projektor dokáže díky popsaným vlastnostem zajistit projekci doslova kdekoli. Jako zdroj obrazu může posloužit díky HDMI rozhraní jakýkoli počítač, USB disk, nebo také chytrý telefon, který umožňuje zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast. Projektor váží jen 1,26 kg a má elegantní tvar malé krychle se zaoblenými rohy a rozměry 12,5 x 12,5 x 12,5 cm.

Projektor SDA-RP100 je ideálním doplňkem aktivního milovníka filmů i zábavy. Vejde se do městského batohu a na jakémkoli místě, kde je k dispozici plátno nebo alespoň bílá zeď, lze s jeho pomocí spustit během několika minut videoprojekci.

Rozlišení obrazu je 1280 x 720 bodů, pro vstup je k dispozici konektor HDMI nebo WiFi s technologií Miracast pro bezdrátové zrcadlení obrazu z displeje telefonu. Pokud potřebuje uživatel hlasitější zvukový výstup, než jaký zajišťují vestavěné reproduktory, lze využít vestavěné rozhraní Bluetooth a libovolný bezdrátový audiosystém.

Plně dobitá baterie zásobuje přístroj energií dostačující na projekci minimálně jednoho filmu. Kromě toho lze samozřejmě napájet projektor i z elektrické sítě. Při svítivosti 300 ANSI lumenů a optimální projekční vzdálenosti v rozsahu 1 až 2,9 metru lze docílit obrazu s úhlopříčkou 40 až 120 palců (přibližně 1 až 3 metry) s kontrastem 5000:1 až 8000:1.

 
Publikováno: 16. 4. 2020 | Počet přečtení: 293