Schunk

Online vstupenka do světa Audi

Zákazníci a příznivci značky Audi mohou sledovat technicky vyspělou výrobu automobilů s logem čtyř kruhů v rámci zážitkové prohlídky na internetovém portálu AudiStream. Automobilka pro ně virtuálně otevřela svůj výrobní závod v Ingolstadtu.

 

Vzhledem ke koronavirové pandemii se prozatím nekonají žádné prohlídky ingolstadtské továrny Audi, které si získaly značnou popularitu, a automobilka se tak rozhodla nabídnout mnoha návštěvníkům, kteří dosud přijížděli z celého světa, aby naživo zažili výrobu vozů Audi, alternativu v podobě online prohlídky.

S programem AudiStream je značka Audi prvním automobilovým výrobcem, který nabízí zážitkové prohlídky prostřednictvím internetu. Přenosy „Live u Audi v závodě Ingolstadt“ jsou k dispozici od konce loňského roku a nyní si mohou účastníci zarezervovat další živé prohlídky. Online prohlídky z ostatních oblastí světa značky Audi budou následovat.

Zájemci se mohou zúčastnit virtuální prohlídky závodu doma na displeji svého počítače nebo mobilního telefonu. Zkušení průvodci moderují online prohlídku v živém přenosu ze studia a vysvětlují výrobní procesy, takže účastníci mohou ve videu sledovat, jak vznikají vozy Audi od prvních výrobních kroků v lisovně až po poslední úkony finální montáže. K vidění jsou mj. postupy výroby karoserie modelu Audi A3 a videa z montážní linky modelu Audi A4. Průvodci navíc účastníky seznamují s technickými inovacemi ze světa Audi a odpovídají na dotazy kladené ve vzájemném dialogu s účastníky. Na základě svých znalostí a zkušeností z mnoha prohlídek výrobního závodu Audi v Ingolstadtu přizpůsobují průvodci průběh přibližně dvacetiminutového živého přenosu individuálním zájmům mezinárodních účastníků. Uživatelé si vyberou požadovaný přenos a vhodný termín v německém nebo anglickém jazyce online na http://www.audi.stream/. Nabídka je bezplatná, v závislosti na zvoleném poskytovateli jsou s prohlídkou spojeny pouze případné poplatky za připojení k internetu.

 
Publikováno: 10. 4. 2020 | Počet přečtení: 317