Schunk

Nová generace 2D skenerů pro maloobchody

Společnost Zebra Technologies představila novou řadu 2D ručních skenerů střední třídy DS4600 určených pro skenovací aplikace na zvyšování produktivity např. v maloobchodě, zdravotnictví nebo ve výrobě elektroniky.

 

Řada skenerů DS4600 urychluje v maloobchodním prodeji transakce u pokladen (POS) a umožňuje tak rychlé odbavení zákazníků, deaktivuje bezpečnostní prvky EAS a slouží také jako skener dokumentů. Dobře se hodí ve zdravotnictví, protože je vyrobena ze speciálního odolného plastu, který odolá drsným čisticím prostředkům a může být používána v nemocnicích pro různé účely. Vhodná je i při výrobě elektroniky, jelikož zlepšuje produktivitu pracovníků a kontrolu kvality.

Novinka má v maloobchodu ideální použití u pokladen a zákaznické aplikace jako mobilní kupony, věrnostní programy, ověřování dokladů při prokazování věku, sledování vráceného zboží či v aplikacích pro kreditní karty. Nová řada 2D skenerů také zahrnuje modely, které lze použít pro správu léčiv, sledování vzorků, příjem pacientů, aplikace identifikace a ověřování v nemocnicích a ambulantních zařízeních, kde zvyšují efektivitu pracovního postupu a zlepšují zkušenosti pacientů. V prostředí výroby elektroniky dokáže číst prakticky všechny druhy značek a čárových kódů od malých, zhuštěných kódů na plastových a kovových dílčích součástkách leptaných laserem po inkoustové značky, chemický lept, inkoustové formy a termální sprej.

Všechny modely řady DS4600 jsou k dispozici se sadou nástrojů DataCapture DNA pro produktivitu, vývoj aplikací a viditelnost, které zjednodušují integraci, nasazení a správu zařízení Zebra, snižují celkové náklady spojené s vlastnictvím a maximalizují produktivitu pracovníků.

 
Publikováno: 18. 3. 2020 | Počet přečtení: 317