Schunk

Kia představila vlastní řadu olejů

Automobilová značka Kia představila svoji novou řadu originálních motorových olejů s označením Kia Original Oil. Tyto originální motorové oleje jsou k dostání výhradně v autorizované dealerské síti Kia. Navrženy byly speciálně s ohledem na maximální životnost, hospodárnost a výkon spalovacích motorů Kia.

 

Originální oleje Kia se budou nabízet všem zákazníkům, kteří navštíví autorizovaný servis Kia za účelem výměny nebo dolití motorového oleje v rámci servisování vozidla. Majitelé vozidel si též budou moci zakoupit praktická balení k dolévání oleje, aby vždy měli po ruce olej správného složení pro období mezi doporučenými servisními prohlídkami.

Stále vyšší počet modelů Kia používá maloobjemové přeplňované motory, často z modernějších řad agregátů, jako jsou např. velmi hospodárné jednotky Smartstream, a spoléhá tak na vysoce kvalitní oleje s nízkou viskozitou, nezbytné ke snížení spotřeby paliva a co nejefektivnějšímu provozu.

Originální oleje Kia byly vyvinuty na ochranu spalovacích motorů Kia a zachování jejich požadovaných parametrů. Nová maziva, nabízená ve specifikacích 0W30 C2, 5W30 C3 & A5/B5, 5W40 A3/B4 a10W40 A3/B3, jsou určena pro široké spektrum pohonných jednotek, od hospodárných motorů 1,0 litru T-GDi (přeplňovaný benzínový motor s přímým vstřikováním), který je použit pro nejrůznější kompaktnější modely značky, až po vysoce výkonný agregát 3,3 litru T-GDi pro model Stinger. Motorové oleje pokrývají i potřeby vznětových agregátů a zážehových hybridních pohonů značky Kia.

 
Publikováno: 30. 1. 2020 | Počet přečtení: 413