Schunk

Hecht myslí i na děti

Společnost Hecht, specialista na zahradu a zahradní techniku, přichází i s produkty pro nejmenší pomocníky. Připravila šlapací motokáru a tříkolku pro kluky i holky od 3 do 6 let.

 

Šlapací tříkolka HECHT 59790 je skvělou přípravou pro jízdu na kole. V zadní části tříkolky je rozložitelná korba, na kterou si děti mohou naložit své věci, hračky nebo větvičky, když bude tatínek prořezávat zahradu. Sedadlo je výškově nastavitelné a můžete jej tak přizpůsobit výšce dítěte. Jízdu usnadňují kvalitní gumová kola. Maximální zatížení tříkolky je až 50 kg.

Šlapací motokára HECHT 59789 disponuje řetězovým převodem a umožňuje pohodlnou jízdu vpřed i vzad. Kombinace černé barvy s atraktivními polepy dává vozítku drsný závodní vzhled, díky pedálům si malé děti osvojí princip šlapání, což se jim bude hodit jakmile přesedlají na jízdní kolo. Vozítko je vyrobeno z odolného plastu v kombinaci s ocelovými trubkami. Materiál je zdravotně nezávadný, motokára nemá ostré hrany a její konstrukce je velice stabilní. Pro děti se tak stane bezpečným zdrojem zábavy.

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet přečtení: 393