Schunk

Nové modely přístupné všem hráčům

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nové vysoce výkonné herní periferie mají za cíl maximálně přiblížit inovace a výkon prémiových modelů SteelSeries širšímu okruhu hráčů.

 

SteelSeries Rival 3 - Plnohodnotná symetrická herní myš je díky umístění dvou tlačítek na levý bok určená pravákům. Její herní duch je zvýrazněn RGB podsvícením loga a netradičně také linkou po části obvodu spodní strany. Využívá nového výkonného senzoru a kvalitních materiálů pro vysokou odolnost a přesto je k dispozici za dostupnou cenu.

Vyhotovena je z vysoce trvanlivého polymeru zajišťující dlouhodobou odolnost a má také vliv na nízkou hmotnost 77 g. Myš disponuje novým vlastním optickým senzorem TrueMove Core. Jde o obrovský pokrok ve výkonu senzorů v této cenové hladině, kde tradiční herní značky aplikují do myší za tuto cenu klasický senzor. SteelSeries ve spolupráci s výrobcem PixArt jde zajímavější cestou a vyvinuli zcela nový herní senzor právě pro model Rival 3. TrueMove Core nabízí 8 500 CPI a sledování pohybu jedna k jedné (1-to-1 tracking); to znamená, že skutečně každý pohyb myši je zaznamenán a replikován na obrazovku. Myš je dále osazena kvalitními spínači s garancí 60 milionu stisknutí.

SteelSeries Apex 3 - Voděodolná klávesnice se stupněm krytí IP32 je plnohodnotnou herní klávesnicí kombinující nejmodernější technologie výrobce včetně 10zonového RGB podsvícení, anti-ghosting technologie a nových tichých herních spínačů s nízkým třením a bezkonkurenční odolností více než 20 milionu stisknutí.

Stejně jako u prémiové řady Apex Pro je k dispozici odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí, multimediální tlačítko, rollovací váleček s klikací funkcí a tři předpřipravené cesty pro vedení kabelu na spodu klávesnice.

SteelSeries Apex 5 - Klávesnice Apex 5 přichází s hybridními spínači kombinujícími nejlepší vlastnosti dvou světů. Hladký stisk membránových spínačů s odolností, výkonem, zpětnou vazbou a jistotou při stisku modrých mechanických spínačů.

Je vybavena špičkovými technologiemi převzatými z modelů Apex Pro - magnetickou podložkou pod zápěstí, kvalitním leteckým hliníkem, OLED displejem, multimediálními tlačítky, speciálním rolovacím válečkem a RGB podsvícením každé klávesy zvlášť. Uživatelé si mohou přizpůsobit OLED displej vlastními GIF obrázky, nechat zobrazit informace z her jako jsou CS:GO nebo Dota2, promítat detaily hudební streamovací služby TIDAL, upozorňovat a přepisovat zprávy z komunikační aplikace Discord, procházet nastavení a další.

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet přečtení: 373