Schunk

HECHT otevřel další pobočku v ČR

Společnost HECHT oslavila v lońském roce 25. výročí, a k tomuto svátku si nadělila letos novou kamennou pobočku, v pořadí již 33. v ČR, tentokrát v Mladé Boleslavi. Díky nových pobočkám s komletním sortimentem vznikají také nové pracovní příležitosti.

 

Nově otevřená prodejna nabízí zákazníkům kompletní sortiment zahradní a dílenské techniky, včetně akumulátorově kompatibilního nářadí či zahradních strojů, outdoorových a městských elektrokol, elektro skútrů, akumulátorových čtyřkolek, infrasaun a dalšího zboží.

„V Mladé Boleslavi jsou k dispozici i proškolení prodejní specialisté, kteří se postarají o zákazníky a odborně poradí s výběrem produktů,“ říká Jan Libánský ze společnosti HECHT MOTORS a dodává: „Právě na naší odbornosti si zakládáme, všichni naši pracovníci jsou schopni a ochotni poradit zákazníkům s ohledem na jejich individuální požadavky či přání. Proto nespoléháme jen na online prostředí, kam umísťujeme různé rady, návody, tipy, blogy, kalkulátory, ale vychováváme si své kvalitní prodejní specialisty, aby byli schopni zákazníkům kvalifikovaně poradit.“

Nová prodejna je otevřena každý den od 8 do 20 hodin. V místě prodejny se nachází i servis, kde specialisté firmy zákazníkům veškeré prodávané zboží kompletně sestaví a předvedou ovládací prvky. Po zprovoznění a seřízení naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat. V případě potřeby pomohou také s nakládkou do auta.

Další benefity této i všech dalších prodejen české značky HECHT jsou: okamžitý odběr zboží, velká pohodlná parkoviště, možnost prodloužené záruky až o tři roky, možnost dopravy až k zákazníkům domů, možnost VIP zákaznické karty a velká prodejní plocha, která nabízí přehlednou a snadnou orientaci v celém sortimentu.

 
Publikováno: 17. 1. 2020 | Počet přečtení: 375