Schunk

Převratná technologie Mini-LED pro špičkový výkon televizí

TCL Electronics, dominantní hráč na globálním trhu televizí a výroby produktů spotřební elektroniky, představil na veletrhu CES 2020 v Las Vegas novou generaci zobrazovací technologie Vidrian Mini-LED. Jde o světově první inovaci nové generace zobrazovacích panelů.

 

Zobrazovací technologie přináší ohromující výkon obrazu nové generace. TCL Vidrian Mini-LED přináší jako první na světě panely zadního podsvícení, které mají polovodičové obvody a desítky tisíc diod mikronové třídy nanesené přímo do krystalicky čisté skleněné desky substrátu.

Pokud použijeme panely čistého skla pokrývající velikost 65 nebo 75 palců případně větší a naneseme do nich desítky tisíc malých světelných zdrojů, které je možné jednotlivě a přesně ovládat, získáme ohromující výkon televize, která může hrát svoji vlastní ligu. Jde o další etapu při posouvání výkonu obrazovek televizí LCD LED na nepřekonatelnou úroveň ostrého kontrastu, zářivé svítivosti a vysoce stabilního a dlouhodobého výkonu.

Jakmile se tato vysoce výkonná technologie zadního podsvícení zkombinuje s velkými LCD obrazovkami TCL v rozlišení 8K budou si uživatelé moci vychutnat pohlcující zážitek bez ohledu na světelné podmínky. Budou zcela vtaženi do děje v nejtmavších prostorách domácího kina nebo budou sledovat sportovní událost během dne v místnosti zalité sluncem. Televizory TCL s novou technologií poskytnou nekompromisní výkon obrazovky v jakékoli místnosti a v jakékoli denní době.

Na rozdíl od technologií používaných u starších televizorů, které bojují s denním světlem při sledování v pokojích a přinášejí problémy při dlouhodobém používání televize, budou televizory s technologií Vidrian Mini-LED poskytovat výjimečný kontrast a ohromující zářivou svítivost pro jakékoli podmínky a způsob sledování televize.

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet přečtení: 395