Schunk

První prototyp SSD disku s nejvyšší kapacitou na světě

Společnost Western Digital uvedla na veletrhu CES 2020 své nové inovativní produkty reprezentované širokou nabídkou řešení pro ukládání dat, včetně představení prototypu - ve svém odvětví prvního SSD kapesního externího disku - s kapacitou 8 TB a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

 

Nepřekonatelné produktové portfolio Western Digital nabízí celou řadu řešení pro ukládání dat, od přenosných až po specializované výkonné pevné disky. Na veletrhu CES 2020 představila zákazníkům ukládací řešení pod značkami G-Technology, SanDisk, WD a Western Digital mezi kterými nejvíce zaujaly:

Prototyp průlomového externího SSD disku - Jde o kapesní externí SSD disk s nejvyšší kapacitou na světě (8 TB) a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps. Byl inspirován potřebou uživatelů zachytit a uložit bohatý obsah a mít jej při sobě.


Zcela nový 1TB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C - Značka SanDisk dále představila svůj nejnovější flash disk s duálními USB konektory, který spolupracuje s chytrými telefony a notebooky s rozhraním USB Type-C1. Vysoká kapacita v celokovovém těle umožní uživatelům pořídit a zachytit více fotografií i videí a snadno tento digitální obsah přenést mezi chytrými telefony s USB Type-C, tablety a notebook a počítači s rozhraním USB Type-A. Designové řešení umožňuje uchytit flash disk na kroužek od klíčenky a nabízí ohromnou kapacitu v malém rozměru. Nový 1TB SanDisk bude dostání během tohoto roku.WD_Black P50 Game Drive - Jde o herní disk, první ve svém odvětví, s rozhraním SuperSpeed. Produktová řada WD_Black poskytuje výkon, kapacitu a spolehlivost, která umožní hráčům počítačových her a her na konzolích posunout svou hru na vyšší level a hrát bez omezení.

Pět herních řešení produktové řady WD_Black mj. zahrnuje: WD_Black P50 Game Drive SSD, první disk ve svém odvětví, který má rozhraní SuperSpeed USB 20 Gbps. V této produktové řadě jsou dále dva externí disky licencované pro Xbox, herní disk WD_Black P10 Game Drive for Xbox One (již nyní k dostání) a WD_Black D10 Game Drive for Xbox One (již nyní k dostání). Tyto dva externí disky jsou dodávány s členstvím na zkoušku ve službě Xbox Game Pass Ultimate **.

ibi ukládací zařízení (dostupné pouze na trhu USA) - Jde o chytré zařízení značky SanDisk pro ukládání a správu fotografií a videa, které nabízí uživatelům místní úložiště, fungující jako osobní cloud. Příslušná aplikace s intuitivním rozhraním pro plynulé centralizování, řízení, spravování a soukromé sdílení fotografií a videí umožňuje uživatelům bezdrátově propojit své telefony pro automatické zálohování. Toto zařízení má možnost agregovat digitální obsah z různých míst včetně notebooků, USB disků, sociálních sítí a cloudových účtů. Vše je tak uloženo na ibi s podporou prohlížecí aplikace.1 TB* úložného prostoru může uchovat až 250 000 fotografií3 nebo 100 hodin videa.

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet přečtení: 383