Schunk

Pozvánka: Moderní obrábění v Kuřimi

Společnost Iscar ČR provádí tradičně ve spolupráci se strojírenskými firmami působícími na českém trhu nebo technickými univerzitami několik technických seminářů ročně. Ten nejbližší je připraven už na začátek února.

 

Seminář pořádaný ve spolupráci s předním dodavatelem obráběcích strojů Tecnotrade proběhne 4. 2. 2020 v showroomu této společnosti v jejím sídle v Kuřimi. V rámci jednodenní akce proběhne prezentace novinek firmy Tecnotrade, po které bude následovat seznámení s novými nástroji Iscar řady LOGIQ. Jednak s nástroji pro frézování řady LOGIQ Mill, nástroji pro vrtání řady LOGIQ Drill a soustružení nástroji LOGIQ Turn.

Prostor pro představení svého portfolia a novinek dostanou během technického semináře rovněž partnerské firmy Blaser Swisslube, SolidVision a Charvát Group. Podobně, jako je u technologických prezentací tohoto druhu zvykem, jsou připraveny názorné praktické ukázky obrábění (soustružení, vrtání i frézovaní) s využitím prezentovaných nástrojů. Po ukončení teoretického a praktického bloku je pro účastníky připraven neméně atraktivní večerní kulturní program.

Zájemci o technický seminář by proto neměli váhat se včasným přihlášením, přihlášky je ideální zaslat nejpozději do 28. 1. 2020, registrace je možná i na webu ZDE.

 
Publikováno: 6. 1. 2020 | Počet přečtení: 814