Schunk

Ohebný Galaxy Fold už je v Česku

Druhý prosincový týden dorazil na český trh první telefon s ohebným displejem – Samsung Galaxy Fold a můžete si tak o něj zažádat pod stromeček. Tedy jen pokud jste byli opravdu móóóc hodní (anebo váš Ježíšek vlastní bezednou kreditku)…

 

„Samsung Galaxy Fold není jen telefon s ohebným displejem. Je to to nejlepší, co Samsung dnes nabízí, a možností ohebného displeje využívá skutečně naplno. Koncept celého telefonu je navržen tak, aby z této zdánlivě designové hříčky těžilo celé zařízení se všemi svými funkcemi a možnostmi,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Unikátní „skládací“ smartphone je k dispozici v černém a stříbrném provedení s kapacitou interní paměti 512 GB. Nejde ovšem o nijak levnou záležitost – těch běžných byste si za něj pořídili hned několik.

Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy Fold je totiž (bez koruny) 54 tis. Kč. Útěchou pro zákazníky může být, že za tuto nikoli nezanedbatelnou sumu (která postačí i na špičkový výkonný počítač nebo dva či tři obyčejnější) získá nejen samotný přístroj, ale také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, ochranný kryt z odolných aramidových vláken nebo (po registraci zařízení na stránkách výrobce) roční speciální pojištění s minimální spoluúčastí na jednu pojistnou událost pro případ náhodného poškození, díky němuž se nemusí bát náhodného mechanického poškození přístroje – např. vnikem kapaliny nebo prasknutí displeje.

 
Publikováno: 20. 12. 2019 | Počet přečtení: 437