Schunk

Asseco uzavřelo partnerství s TurboConsult

Společnost Asseco CE rozšiřuje své portfolio řešení a produktů ve finančních službách prostřednictvím akvizice české společnosti TurboConsult, přičemž se stává jejím 100 procentním vlastníkem.

 
Společnost TurboConsult je dodavatelem informačních systémů pro finanční instituce s mezinárodním působením. Na trhu působí již téměř 30 let a primárně se zabývá softwarovými řešeními ve finančnictví, zejména v bankovním sektoru. Jsou to řešení pro stavební spořitelny, družstevní záložny, nebankovní poskytovatele úvěrů, finanční zprostředkovatele a fintech společnosti. Firma má přes 70 zaměstnanců a její roční tržby se pohybují nad 100 mil. Kč.

„Vďaka partnerstvu so spoločnosťou TurboConsult sme posilnili našu pozíciu lídra v poskytovaní softvérových služieb pre bankový sektor. Na českom trhu stavebných sporiteľní získame 100 percentný podiel,“ řekl při příležitosti investice Jozef Klein, CEO Asseco CE.

„Partnerství se silným hráčem na mezinárodním trhu nám umožní stát se relevantním partnerem i pro velké nadnárodní společnosti,“ uvedl při podpisu smlouvy Vladimír Jareš, zakládající společník a jednatel TurboConsult.
 
Publikováno: 19. 12. 2019 | Počet přečtení: 480