Schunk

Odolný a rychlý SSD disk míří na český trh

Společnost SanDisk představuje nový odolný externí SSD disk s IP55 a rychlostí čtení až 1050 MB/s. Tento přenosný externí SSD disk SanDisk Extreme PRO Portable SSD využívá vlastní firemní technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí.

 

Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB a je kompatibilní se zařízeními PC nebo Mac. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A. Využívá vlastní technologii NVMe a rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku. To šetří nejen čas ale i kapacitu interního disku v počítači.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání jádro SSD disku a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu. Malé a lehké provedení disku znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. Externí disk spolupracuje s počítači PC i Mac, hned po vybalení ho lze připojit pomocí konektorů USB typu C a A3. To usnadňuje zahájení práce a její pokračování téměř ve všech situacích.

 
Publikováno: 12. 12. 2019 | Počet přečtení: 360