Amper ITS Schunk

Optimalizované úložiště pro bezpečnostní systémy

Odolná paměťová microSD karta WD Purple Ultra Endurance přináší pokročilou technologii 3D NAND s 96 vrstvami do bezpečnostních a periferních kamer s vlastním úložištěm.

 

Výrobce Western Digital reaguje na poptávku po optimalizovaných úložištích pro vzdálený záznam videa po sítích a pro analýzu dat s využitím AI. Zvýšené nasazení chytrých kamer a stále rostoucí rozlišení videa si vyžádalo umístění úložišť přímo v kamerách. Firma proto přichází s odolnou paměťovou kartou WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD navrženou speciálně pro výrobce zařízení, resellery a firmy instalující mainstreamové bezpečnostní kamery. Navíc společnost oznámila rozšíření portfolia pevných disků o HDD disk WD Purple s kapacitou 14 TB, který je kompatibilní s širokou řadou produktů zabezpečovací techniky.

Podle výzkumu IHS Markit Technology se očekává 5,7násobný nárůst záznamu generovaného v rozlišení 4K oproti rozlišení 1080. To potvrzuje rychle rostoucí požadavky pro další ukládací kapacity. „Zákazníci hledají vysoce odolná, robustní paměťová média s vysokou kapacitou pro bezpočet aplikací při ochraně a zabezpečení veřejného prostranství i soukromého majetku a také pro využití při zpracování dat pomocí AI,” říká Stefaan Vervaet, ředitel divize zařízení pro chytrá videa společnosti Western Digital.

Portfolio produktů WD s označením Purple je navrženo speciálně pro zajištění spolehlivého výkonu v mainstreamových dohledových a zabezpečovacích systémech, které pracují nepřetržitě v režimu 24/7. Tato na míru navržená řešení nabízejí v tomto segmentu vysokou kvalitu a dlouhodobou spolehlivost pro vysoké pracovní zatížení. Běžné uživatelské paměťové karty microSD nebo běžné HDD disky nejsou pro tento charakter pracovního zatížení dostatečné.

Paměťová karta WD Purple SC QD101 microSD, která bude na trhu v první čtvrtině roku 2020, využívá technologii 3D NAND s 96 vrstvami a poskytuje rostoucímu trhu bezpečnostních kamer cenově výhodnou kombinaci vysoké odolnosti, vysokého výkonu a velké kapacity. Dostupná bude v kapacitách 32, 64, 128, 256 a 512 GB, a nabízí ultra vysokou odolnost pro dlouhé, kontinuální nahrávání.

Pevný disk WD Purple 14 TB pro bezpečnostní kamerové systémy, který je k dostání u vybraných resellerů a prodejců, vyžívá exkluzivní technologii AllFrame pro vylepšený záznam videa, napomáhající omezit chyby, pixelaci videa nebo přerušování záznamu.

 
Publikováno: 13. 11. 2019 | Počet přečtení: 159