Schunk

Nová řada kapalin pro obrábění

Na globálním trhu s mazivy uvedla společnost Total novou řadu kapalin Folia pro obrábění v průmyslové výrobě. Jde o chladicí a mazací kapalinu na vodní bázi bez minerálních olejů a emulgátorů. Poskytuje uživatelům jedinečné řešení pro celou řadu obráběcích operací.

 

Total Folia přináší podstatné zvýšení produktivity, delší životnost strojů a nižší provozní náklady. Vynikající chladicí a mazivostní vlastnosti produktů řady Total Folia prodlužují životnost nástrojů, umožňují pracovat rychleji, efektivněji a bezpečněji a tím se výrazně podílejí na snižování výrobních nákladů.

Produktová řada Folia se zaměřuje na tři důležité oblasti: zdraví, bezpečnost a životní prostředí. Výhody pro zdraví: bez zápachu, vzniku kouře a mlhy, při přímém kontaktu nedráždí pokožku. Bezpečnostní výhody: menší zásoby, neklouzavé podlahy, čistší provoz a pracovní prostředí. Výhody pro životní prostředí: dlouhá životnost, vyšší bezpečnost, bezpečné metody zpracování odpadu, suroviny pocházející z biologického materiálu. Firma se i díky řadě Folia odlišuje od konkurence tím, že naslouchá potřebám svých zákazníků a zajišťuje bezpečnější a čistší pracovní podmínky.

 
Publikováno: 5. 11. 2019 | Počet přečtení: 431