ITS OnRobot Schunk

SPS se chystá na jubilejní ročník

Veletrh SPS IPC Drives se od letošního roku změnil na SPS – Smart Production Solutions. Jeho osvědčený koncept a obsahové zaměření již 30 let etablovaného odborného veletrhu věnovaného chytré a digitální automatizaci zůstávají zachovány.

 

Pořádající společnost Mesago Messe Frankfurt tak podle vyjádření představitelů veletržní správy, kteří přijeli do Prahy představit na tiskové konferenci přípravy na letošní jubilejní ročník, zohledňuje digitální transformaci tohoto odvětví. Konstatovali, že vyhlídky jsou opět velmi pozitivní a potvrzují význam této prestižní odborné akce, nabízející na jednom místě komplexní přehledu o trhu. Ve dnech 26. až 28. listopadu 2019 by se tak v halách norimberského výstaviště mělo sejít na 1650 dodavatelů automatizace a digitalizace z celého světa, kteří tam představí nejnovější produkty, řešení a technologie udávající směr v odvětví.

Norimberk je v dobré dostupnosti z ČR, a na předchozí ročník tak dorazilo z České republiky přes 1600 návštěvníků (z celkového počtu 65 700), čímž se ČR stala ve statistikách zahraničních návštěvníků druhou nejsilněji zastoupenou zemí. Návštěvníci vysoce hodnotili odborný přínos veletrhu prezentujícího dostupné technologie i trendy dalších let v oblasti průmyslové automatizace a digitální transformace ekonomiky.

I v letošním roce nabídnou organizátoři příležitost získat užitečné informace k jednotlivým tématům prostřednictvím tzv. Guided Tours, komentovaných prohlídek expozic, zaměřených především na reálné zkušenosti a aplikace - use cases. Guided Tours tak zprostředkují kompaktní přehled k tématům strojového učení a AI, simulací produktů a strojů, průmyslové bezpečnosti ve výrobě, cloudových ekosystémů a prediktivní údržbě.

Nabídku veletrhu doplňují společné stánky, tematické specializované plochy a fóra umožňující konzultovat individuální požadavky s vystavovateli. Letos to jsou „Automation meets IT“ v hale 6, „AMA Zentrum für Sensorik, Mess und Prüftechnik“ v hale 4A a fóra Svazu německých výrobců strojů (VDMA) v hale 5 a svazu ZVEI v hale 6 i veletržní fóra v halách 3 a 10, která nabídnou vysoce kvalitní a odborně specifické přednášky i pódiové diskuze.

Podrobnější informace k akci, vstupenky, speciální cestovní nabídky i tipy pro přípravu lze najít na www.sps-exhibition.com.

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet přečtení: 224