Amper Schunk

Veletrh IT bezpečnosti už je na dohled

Od 8. do 10. října 2019 bude výstaviště v Norimberku ve znamení kybernetické bezpečnosti. Stane se dějištěm mezinárodního veletrhu a kongresu it-sa, zaměřeného právě na tuto vysoce aktuální oblast.

 

Na největším IT Security veletrhu ve střední Evropě představí své novinky v této dynamicky se vyvíjející branži ve čtyřech plně obsazených výstavních halách přes 700 vystavovatelů. Mezi nimi nechybí ani české firmy – letošního ročníku se účastní např. společnost Flowmon Networks a další firmy v rámci společné expozice připravené ve spolupráci s agenturou CzechTrade, jako např. GreyCortex, Novicom, Digital Resources, Privacy Experts nebo ThreatMark. Kromě prezentace produktových novinek a služeb v expozicích vystavovatelů je připraven i nabitý doprovodný program, o kterém lze najít detailnější informace na webu www.it-sa.de/de/events.

Bezpečnostní specialisté a experti z renomovaných firem se budou na konferenci a řadě diskusních fór věnovat nejrůznějším hrozbám týkajícím se moderní síťové infrastruktury, na níž závisí fungování současného průmyslu, i řady dalších odvětví a oborů, např. problematice cloudové bezpečnosti, rizikům spojeným s fenoménem tzv. sociálního inženýrství – nejslabším článkem, který může učinit zranitelné i jinak technicky dokonale zabezpečené sítě je nakonec obvykle člověk – a dalším rizikovým faktorům souvisejícím s využíváním moderních technologií. Na programu jsou i živé ukázky tzv. live hackingu a metod, jakými se kyberútočníci snaží překonat firemní sítě a získat přístup k citlivým informacím, hrozby pro IoT či mobilní zařízení. Speciální sekci mají na veletrhu v prezentační aréně i startupové firmy.

Pro pracovníky v oboru IT, které zajímají aktuální trendy a vývoj v segmentu kyberbezpečnosti pořádá oficiální zastoupení Nürnberg Messe v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o. ve spolupráci s vydavatelstvím Averia.news ve středu 9. října jednodenní zájezd s nástupem v Praze a Plzni.

Vstup na veletrh, drobné občerstvení a v případě zájmu organizovanou prohlídku veletrhu zajišťují organizátoři zdarma, zájemci hradí jen příspěvek 399 Kč na dopravu. Registrační formulář a detaily k zájezdu jsou k dispozici na www.proveletrhy.cz/zajezdy. Pro ty, kdo se rozhodnou k návštěvě veletrhu v jiném termínu či po vlastní ose, nabízejí vstupenky zdarma, které lze získat po registraci kódu itsa19CZ na webu www.it-sa.de/en/visitors/tickets/voucher.

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet přečtení: 537