Amper Schunk

Dvojité jubileum

Svou jubilejní pobočku, již 30. v pořadí, otevřela společnost Hecht v Kyjově na oslavu svého 25letého výročí od svého vzniku. Založena byla v roce 1994 českými majiteli, a první výrobky pro zahradu s označením Hecht se začaly prodávat již v roce 1998.

 

Prvními výrobky byly elektrické plotostřihy a pily, postupně se sortiment začal rychle rozšiřoval. Poté už jako Hecht Motors začala reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice. Nyní patří společnost mezi největší distributory zahradní techniky ve střední Evropě. Na trh dodává velmi kvalitní i designově povedené výrobky, a stejně jako další velcí výrobci se věnuje také vlastnímu vývoji a designu. Výsledkem vlastního vývoje jsou např. traktory Hecht řady 52XX nebo modely akumulátorových čtyřkolek ATV Hecht 56155, které jsou určeny pro provoz na běžných komunikacích. Nejvíce vlastních modelů pak společnost nabízí z řad sekaček (kterých ročně prodá ca 130 000 ks), pil nebo křovinořezů.

„Budoucnost značky Hecht spatřujeme především ve vývoji akumulátorových strojů a ucelených produktových programů nejen pro zahradu a dílnu, ale zajímá nás také oblast elektromobility,“ říká Jan Libánský, specialista marketingu společnosti Hecht.

K poslednímu srpnovému dni letošního roku byla slavnostně otevřená již 30. kamenná pobočka Hecht, tentokrát v Kyjově (Svatoborská 1423/101a, Kyjov). Kromě kamenných poboček nabízí také e-shop na www.hecht.cz.

 
Publikováno: 10. 9. 2019 | Počet přečtení: 419