Amper Schunk

Inovovaná myš a klávesnice pro náročné uživatele

Společnost Logitech přichází s nejnovějšími přírůstky prémiové řady MX – myši Logitech MX Master 3 a klávesnicí Logitech MX Keys. Obě zařízení disponují špičkovými parametry, jejich přednosti však vyniknou při společném užívání. Přinášejí spolehlivost a výkon, které dokážou změnit způsob práce.

 

Myš MX Master 3 nabízí velmi rychlé a přesné rolování pomocí nového rolovacího kolečka MagSpeed. Díky jeho elektromagnetickému pohonu umožňuje procházet tiše tisíce řádků během několika sekund. Klávesnice MX Keys s technologií Perfect Stroke má klávesy s nízkým profilem a vynikající hmatovou odezvou pro komfortní psaní.

„Své nejnovější vlajkové produkty jsme vyvinuli pro pokročilé uživatele, jako jsou vývojáři softwaru, inženýři nebo návrháři, kteří chtějí být produktivnější a potřebují pracovat se svým digitálním obsahem rychlostí myšlenky,“ říká Delphine Donne-Crocková, generální ředitelka pro kreativitu ve společnosti Logitech. „Nové kolečko MagSpeed u myši je naše nejrychlejší, nejtišší a nejdokonalejší rolovací kolečko. Klávesnice MX Keys nabízí to nejpohodlnější psaní na klávesách s nízkým profilem. Společné použití těchto prvotřídních výkonných nástrojů znamená pro počítač dokonalé řešení.“

Myš Logitech MX Master 3

Pokročilou bezdrátovou myš navrhl Logitech s důrazem na rychlost a přesnost. Její pečlivě vymodelovaný tvar je dostatečně pohodlný i pro dlouhé pracovní dny a snižuje namáhání ruky a zápěstí. Kromě možností přizpůsobení nabízených prostřednictvím Logitech Options jsou k dispozici také přednastavené profily oblíbených softwarových aplikací. Myš je vybavena velmi přesným senzorem Logitech MX Darkfield s rozlišením 4000 DPI, který dokáže pracovat na libovolném povrchu, včetně skla. Baterie vydrží při plném nabití až 70 dnů a po rychlém tříminutovém dobíjení zvládne celodenní provoz.

Klávesnice Logitech MX Keys

Bezdrátová klávesnice s plynulým stiskem kláves a přesnou hmatovou odezvou dokáže zpříjemnit i psaní velmi dlouhých textů. Funkce chytrého podsvícení kláves detekuje ruce a automaticky nastavuje úroveň podsvícení podle světelných podmínek v místnosti. Umí se také vypnout, když se klávesnice nepoužívá, aby se šetřila energie baterie a omezilo rozptylování pozornosti. K verzi Logitech MX Keys Plus je k dispozici také měkká, odolná a odnímatelná opěrka rukou, která přináší ještě větší pohodlí při práci.

Síla synergie

Myš i klávesnice jsou kompatibilní s platformami Windows, macOS a linuxovými distribucemi. Podporují technologii Logitech Flow ke snadnému a rychlému přepínání ovládání až tří počítačů s Windows nebo macOS současně. Mezi ovládanými počítači a operačními systémy je dokonce možné kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. Obě novinky byly vytvořeny tak, aby vydržely dlouhé hodiny používání, mají rychlé nabíjení přes USB-C a špičkový design.

 
Publikováno: 9. 9. 2019 | Počet přečtení: 396