Schunk

Edding se představí na MSV

Vůbec poprvé se představí značka edding návštěvníkům říjnového strojírenského veletrhu v Brně. Vedle tradičních popisovačů představí v hale G2 svou novinku - kompaktní termotiskárnu.

 

Právě prezentací nových kompaktních termotiskáren edding Tech pro digitální značení se značka edding pouští do segmentu inovativních tiskových řešení, která reagují na aktuální požadavky nové digitální éry Průmyslu 4.0. Přenosnou termotiskárnu (Thermal Injection) budou moci využít potravinářské podniky, logistika i výroba v oblasti automotive, a to bez nutnosti zasahovat do již zavedeného provozu. Tiskárnu je totiž možné velmi jednoduše integrovat do fungující výrobní linky, a to především díky svému kompaktnímu designu. Minulostí jsou objemné, chybující a na obsluhu náročné tiskárny. Budoucnost patří automatickým systémům s digitálním připojením.

Německý výrobce na brněnském výstavišti představí také široké portfolio specializovaných popisovačů vyvinutých na základě náročných požadavků profesionálního použití ve výrobě. V duchu sloganu značky „kde ostatní končí, edding začíná“ si budou moci návštěvníci vyzkoušet psaní a značení na nejrůznější povrchy a materiály. Lakový popisovač odolávající špinavému, zaprášenému, mastnému a horkému povrchu je jedním z mnoha speciálních produktů sortimentu edding, které budou na místě k otestování. Kvalita a spolehlivost popisovačů je prověřována každý den v nejrůznějších provozech po celém světě již téměř 60 let.

 
Publikováno: 13. 8. 2019 | Počet přečtení: 498