Schunk

Oleje Eurol se vrací do Česka

Společnost DF Partner uzavřela spolupráci s firmou Eurol a stala se exkluzivním českým dodavatelem olejů a maziv, jejichž kvalitu pravidelně prověřuje Rallye Dakar. Produkty nizozemské firmy se na náš trh vrací po několikaleté pauze.

 
Firma Eurol vyrábí většinu objednávek zakázkově a jakoukoliv spolupráci pečlivě zvažuje. DF Partner je v Česku jejím jediným partnerem pro distribuci olejů a maziv na tuzemský trh. „Těší nás spolupráce s firmou, která je stejně jako my rodinná a které rovněž záleží na nejvyšší kvalitě. Tu prověřují hned třístupňově – při příjmu surovin, při míchání a při plnění. Oleje a maziva Eurol už nyní zákazníci zakoupí ve velkoobchodu i nezávislém maloobchodu, tedy v servisech, mototechnách či u drobných prodejců. Doufáme, že je časem nabídneme i čerpacích stanicích, a na dalších prodejních místech,“ říká Tomáš Skopový, marketingový ředitel společnosti DF Partner.

Čeští zákazníci v distribuci DF Partner pořídí špičkové výrobky, jakými jsou např. oleje do nejnovějších spalovacích motorů, jako jsou viskozity 0W – 20 se širokou řadou specifikací. V nabídce budou oleje pro vozy Škoda až BMW, Volvo atd.

V portfoliu DF Partner budou nyní motorové oleje určené pro osobní a nákladní vozy, motocykly a převodové oleje. Nabídka se dále rozšíří o plastická maziva, servisní přípravky, hydraulické oleje i o aditiva kapaliny pro obrábění kovů.

Oleje a provozní kapaliny Eurol pravidelně prověřuje známá Rallye Dakar – tým Nasser Al-Attiyah, která je používá, je úřadujícím vítězem v kategorii osobních vozů. Oleje Eurol prodávané koncovému spotřebiteli jsou využívány i v motorposportu závody TCR – tým Boutsen Ginion Racing používají do svého závodního speciálu oleje Eurol Super lite 5W – 40 AC/B4 což prokazuje splnění nevyšších kvalitativních nároků. Závodníkem za tento tým je Tom Coronel – jeden z hlavních ambasadorů značky Eurol. S mazivy Eurol jezdí i světovou sérii WTCR.

Zlínská firma DF Partner vyrábí pod vlastní značkou Sheron motorové oleje, maziva, provozní kapaliny, autokosmetiku a další příslušenství pro auta.
 
Publikováno: 9. 8. 2019 | Počet přečtení: 491