Amper Schunk

Kamerový systém s plnou kontrolou prostoru

NVR kamerový systém Evolveo Detective D04 FHD se skládá ze čtyř IP kamer a centrálního modulu, který je možné rozšířit o pevný disk SATA. Obraz z propojených kamer je možné přenášet přes VGA/HDMI výstup na připojený monitor, televizi nebo prostřednictvím LAN výstupu na vzdálené PC, notebook, mobilní telefon nebo další zařízení.

 

Systém nabízí také funkci P2P (I-cloud), pomocí které je možné snadno nastavit připojení k internetu bez nutnosti nastavovat router. Tento kamerový systém umožňuje navíc vyslat varovný email při detekci pohybu v monitorovaném prostoru nebo při ztrátě signálu z videovstupů. Sledovaný prostor lze monitorovat v reálném čase, je také možné ukládat záznam obrazu na pevný disk HDD nebo na jiné paměťové připojené zařízení. Záznam lze pořizovat kontinuálně nebo na základě automatického spuštění při detekci pohybu.

Detective D04 FHD je dodáván se čtyřmi IP kamerami s rozlišením 1920 x 1080. Kamery jsou vhodné i pro venkovní použití a jsou vybaveny funkcí nočního vidění. IR přísvit umožňuje noční vidění do vzdálenosti až 25 m. Napájení kamer je realizováno přes POE v datovém kabelu. Instalace a ovládaní je jednoduché i díky lokalizovanému OSD menu. Součástí balení je potřebná kabeláž, dálkové ovládaní a myš pro komfortnější ovládání. Uplatnění najde při ochraně a zabezpečení domácností, kanceláří, obchodů, výrobních prostor a jiných míst.

Kamery jsou pro venkovní provedení s krytím IP65, záznamový senzor je 1/4" CMOS s rozlišením 1080P, průměr čočky je 3,6 mm a podpora napájení kamer je řešena přes POE. Pracuje v provozní teplotě od -20 až do 55 °C. Infračervený dosah pro noční vidění je 20-25 m.

 
Publikováno: 7. 8. 2019 | Počet přečtení: 363