Amper Schunk

Mitsubishi bude mít nové centrum

Společnost Mitsubishi Motors plánuje otevřít nové centrum „MI-Garden GINZA“ s cílem prezentovat spojení nápaditého designu, osvědčených technických řešení a průkopnických technologií, které představuje značka Mitsubishi a její sdělení „Drive your Ambition“.

 
Nové centrum v metropolitním Tokiu poskytne návštěvníkům vyhrazený prostor k seznámení se s vozy a technologiemi Mitsubishi Motors, které jsou zhmotněním filosofie značky. Názorně tak ukáže, jak je návštěvníci mohou začlenit do svého života. Písmeno „M“ v názvu centra zastupuje značku Mitsubishi, zatímco „I“ zde vyjadřuje vlastnosti jako inteligence, ingeniousness (vynalézavost), inspirace a interakce. V duchu tohoto označení si centrum MI-Garden GINZA klade ambice stát se místem nabízejícím inspiraci, nové nápady a pomoc při rozšiřování vlastních obzorů prostřednictvím optimálně navržených modelů pro všechny, kdo toto centrum navštíví.

Během úvodních týdnů se v centru představí elektrické SUV Mitsubishi e-Evolution Concept pro lepší představu, jak budou jednou vypadat vysoce výkonné elektromobily Mitsubishi. Návštěvníci si též budou moci vyzkoušet nové funkce výbavy pro outdoorové aktivity, např. elektrické napájení kempingového vybavení přímo z baterií Outlanderu PHEV. Kromě toho se seznámí s možnostmi udržitelného životního stylu při využívání energií v rámci systému Vehicle-to-Home (vozidlo-domácnost) – v podobě nového řešení Dendo Drive House. Jde o soustavu systémů navržených pro domácnosti, která zahrnuje elektromobily a nabíjecí zařízení typu vehicle-to-home (V2H, vozidlo-domácnost), fotovoltaické panely a akumulátorové baterie pro použití v domácnostech.
 
Publikováno: 5. 8. 2019 | Počet přečtení: 363