Amper Schunk

Dachser zahajuje provoz ve Švédsku

Založením sítě Dachser Air & Sea Logistics Sweden investovala firma do rozšíření celosvětové sítě leteckých a námořních přeprav a posílila svou pozici na skandinávském trhu. Nová kancelář v Göteborgu je určena pro letecké a námořní přepravy.

 
Doposud byla divize leteckých a námořních přeprav zastoupena v Dánsku a Finsku. Díky nové pobočce v Göteborgu nabízí Dachser švédským zákazníkům přístup na celosvětové trhy. Logistické portfolio zde zahrnuje všechny globální služby letecké, námořní a železniční přepravy včetně celních služeb a skladování.

Nová pobočka má osm zaměstnanců, v budoucnu by zde mělo působit dvacet expertů na letecké a námořní přepravy. Göteborg je druhé největší město Švédska a nachází se zde největší exportní přístav v severní Evropě. Město leží na evropské mezinárodní silnici, jedné z nejdůležitějších severojižních spojnic Švédska a Norska.

Ve spolupráci se švédskou divizí pozemních přeprav, která má ve Švédsku celkem čtyři pobočky, nabízí Dachser svým stávajícím i potenciálním zákazníkům komplexní logistické služby.
 
Publikováno: 5. 8. 2019 | Počet přečtení: 380