Schunk

Nejvyšší model jako centrum chytré domácnosti

Stylový vnitřní komunikátor 2N Indoor Touch 2.0 pro dveřní interkomy 2N nabízí 7“ HD displej z tvrzeného skla, wifi připojení a čtyřnásobný výkon pro integraci systémů domácí automatizace. Jde o nejvyšší model v řadě interiérových odpovídacích jednotek 2N určený hlavně pro bytové domy.

 

Vnitřní odpovídací jednotka 2N Indoor Touch 2.0 společnosti 2N má vyšší výkon pro přijímání videohovorů z interkomů 2N i pro integraci systémů chytré domácnosti. Tento multifunkční komunikátor nabízí také správu dalších automatických prvků domácnosti či kancelářských prostor.

Vnitřní odpovídací jednotka je vybavená 7“ barevným dotykovým displejem, jenž vyniká nejen detailním pohledem na příchozí, ale díky povrchu ze 4mm tvrzeného skla také odolností vůči škrábancům. Obrazovka má příjemný sklon, který spolu se speciálně vytvořeným domovským prostředím zaručuje velmi snadné ovládání – ty nejpoužívanější aplikace jsou k dispozici na jediný dotyk. Stylový design z kvalitních materiálů zůstal stejně jako v předchozí verzi tohoto modelu oceněné prestižní cenou Red Dot Award 2017 nezměněný a zaručuje, že se bude jednotka hodit i do velmi luxusních interiérů.

Uživatel si může snadno zobrazit živé video z interkomu, a získat tak přehled o aktuálním dění přede dveřmi nebo si přehrát zmeškané či nevyzvednuté hovory. Komunikátor totiž nabízí neočekávaným návštěvníkům možnost zanechat vzkaz. Záznam je navíc doplněný o video z vrátníku. O dokonalou srozumitelnost bez ozvěn se stará zvuk v HD kvalitě.

Oproti předchozí verzi je novinka osazena výkonnějším hardwarem a disponuje přibližně 4x vyšším výpočetním výkonem. Dodává se s předinstalovanou odemykací licencí pro integrace aplikací třetích stran pro zařízení Android, určených např. pro systémy domácí automatizace. Uživatel tak může mít pod kontrolou nejen komunikaci s návštěvníky u dveří, ale například i ovládání klimatizace, světel, domácích kamer, rolet či přehrávání hudby.

Instalace komunikátoru je snadná a netrvá déle než 15 minut, zařízení lze spravovat i vzdáleně přes webové rozhraní. Jednotku lze připojit ethernetovým kabelem, který zaručí napájení i komunikaci. Wifi verze pak umožňuje bez strukturované kabeláže se zcela obejít. Dodává se v černém a bílém provedení a ve verzi s wifi připojením nebo bez něj. V prodejních kanálech v České republice bude k dispozici od srpna 2019.

 
Publikováno: 1. 8. 2019 | Počet přečtení: 388