Amper Schunk

Nové kamery pro zabezpečení objektů

Nové cloudové kamery Kasa společnost TP-Link jsou určeny pro snadné zabezpečení domácnosti i kanceláří a díky připojení do cloudu je možné hlídat požadované prostory odkudkoliv.

 

Mezi nové modely patří interní a venkovní kamera s pevnou polohou KC100 a KC200, a interiérový model KC110 s možností otáčení a naklápění. Pro všechny nové modely kamer Kasa je společné, že jsou vybaveny snímačem pro ostré a vysoce kvalitní 1080p full-HD video a lze jej sledovat v bezplatné aplikaci Kasa Smart v reálném čase. Stream živého videa lze pustit na jakémkoli zobrazovači, který podporuje Alexu nebo Google Assistant, jako je Fire TV, Echo Show nebo Chromecast.

Kamery není třeba kontrolovat, když je detekován pohyb nebo zvuk, je automaticky zasláno upozornění na mobilní telefon. Pro zpřesnění upozornění lze pak nastavit různé zóny, které jsou důležité pro sledování, např. vstupní dveře, kuchyně či chodby, a v případně změny v obraze dojde k alarmu. Pokud dojde před kamerou k nestandardní situaci, je možné využít obousměrný přenos zvuku pro komunikaci.

Ve výbavě kamer je i přísvit pro noční vidění, které jim umožňuje zaznamenat obraz až do vzdálenosti 6 metrů (KC100 a KC110) nebo až 9 m (u KC200). Venkovní model KC200 je odolný proti povětrnostním vlivům a vybaven jak možností oboustranné komunikace, tak i sirénou k odrazení vetřelců. Díky magnetickému držáku na stěnu je instalace velmi rychlá a lze nastavit ideální pozorovací úhel. Aplikace Kasa Smart nabízí také průvodce instalací a připojením bezpečnostní kamery k Wi-Fi síti.

Pro pokrytí širokého prostoru v interiéru je ideální model Kasa Spot Pan Tilt KC110, který má pohyblivý objektiv s otáčením o 360° a vertikálním naklápěním v rozmezí 118°. Je tak ideální pro otevřené obytné prostory či kanceláře, protože se může otáčet všemi směry dokola. K pokrytí menších vnitřních prostor je optimální Kasa Spot KC100, která nabízí fixní pozorovací úhel a zajímavou cenu.

 
Publikováno: 31. 7. 2019 | Počet přečtení: 364