Amper Schunk

Bose předvedl letní edici

Limitovanou letní edici bezdrátového Bluetooth reproduktoru SoundLink Color II představila společnost Bose v nepřehlédnutelné barvě „yellow citron“. Reproduktor nabízí vynikající kvalitu zvuku v odolné pogumované konstrukci.

 

Společnost BaSys, která výhradně zastupuje audio produkty Bose pro ČR, představuje limitovanou letní edici Bluetooth reproduktoru SoundLink Color II ve výrazně žluté barvě označované jako „yellow citron”. Jeho atraktivní barva ve spojení se silikonovým provedením vnější vrstvy a odolností proti vodě dle normy IPX4 zaujme především aktivní mladé uživatele, kteří si potrpí na kvalitu zvuku.

Tento model SoundLink Color II je jediným bezdrátovým reproduktorem Bose z rodiny SoundLink, který hraje stereo. O reprodukci se starají dva vestavěné pasivní měniče, které rozezní prostor hutným hudebním podkresem. S rozměry 13,3 x 12,7 cm x 5,7 cm a hmotností těsně nad půl kilogramu dokáže vykouzlit zvuk, který překvapí posluchače jak působivým přednesem, tak i vysokou hlasitostí.

Odolné provedení ho přímo předurčuje k využití během letní párty, výletu nebo víkendového pobytu pod stanem. Můžete ho postříkat vodou a neublíží mu ani drsnější zacházení, zmačknutí v batohu nebo zasednutí. K chytrým telefonům, tabletům nebo jiným audio přehrávačům se připojuje bezdrátově pomocí Bluetooth s možností využití rychlého párování pouhým přiblížením obou zařízení pomocí NFC. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete, můžete využít také možnost připojení kabelem s běžným 3,5 mm sluchátkovým stereo konektorem. Ovládat jeho funkce lze buď přímo na přístroji pomocí skrytých pogumovaných tlačítek, nebo s využitím aplikace Bose Connect, která je volně ke stažení pro Android a iOS.

Vestavěná baterie zásobuje reproduktor až 8 hodin hlasité reprodukce. Tato limitovaná letní edice bude k dispozici na přelomu července a srpna letošního roku.

 
Publikováno: 29. 7. 2019 | Počet přečtení: 346