Amper Schunk

Letmý pohled na vizi budoucnosti

Seat odhaluje na modelu CUPRA svou vizi budoucnosti v podobě exkluzivního konceptu, který kombinuje siluetu čtyřdveřového crossoveru s robustním charakterem SUV a elegancí sportovního kupé. Vysokovýkonné vozidlo vychází vstříc požadavkům budoucnosti.

 
První CUPRA s výhradně elektrickým pohonem pro silniční provoz se vyznačuje atraktivními, odvážnými proporcemi, které jsou elektrickým srdcem vozu ještě více zvýrazněny. Exteriér snoubí jedinečnost a sofistikovanost.

Novinka přináší do svého segmentu atletické proporce a nový druh energie. Příď vozidla harmonicky propojuje vytříbenou estetiku se sportovním charakterem. Každý otvor zvyšuje účinnost s cílem prodloužit dojezd vozidla. Nízko umístěné osvětlené logo CUPRA přitahuje pozornost k nevšednímu charakteru tohoto elektromobilu.

Záď bez koncovek výfukové soustavy je vybavena difuzorem, který vylepšuje aerodynamiku, ale také vytváří emocionální pocit asociovaný s vysokými výkony. Celkový dojem umocňují elegantní zadní svítilny v celé šířce vozidla, do nichž je vloženo logo:

Koncepční vůz CUPRA bude vystaven ve světové premiéře na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.
 
Publikováno: 26. 7. 2019 | Počet přečtení: 367