Amper Schunk

Ultra širokoúhla PTZ kamera

Společnost Panasonic představila nejnovější přírůstek do svého portfolia PTZ kamer. Jde o novinku AW-UE4, která se vyznačuje větší mírou flexibility a lepší využitelností natáčecích řešení pro AV profesionály. Na trh bude uvedena v říjnu letošního roku.

 

Model AW-UE4WG/KG nabízí vylepšené funkce, které zahrnují 4K rozlišení a ultra široký zorný úhel 111 stupňů. Ten zajišťuje lepší kvalitu videa s minimálními prostorovými nároky. Kamera disponuje technologií jediného senzoru typu 1/2.5 s rozlišením 8M px, který umožňuje snímání kvalitních obrazů v rozlišení 4K 3840 x 2160 a podporuje různé formáty videa s parametry 30p/29.97 p/25p. Díky třem výstupním video terminálům HDMI, LAN a USB poskytuje také vysokou úroveň konektivity. Dále podporuje komunikační protokoly RTSP/RTMP pro živé streamování v reálném čase na platformách jako je YouTube.

Kameru lze napájet prostřednictvím USB kabelu. Jedná se o řešení, u něhož jediný LAN nebo USB kabel umožňuje napájení, přenos videa i řízení kamery. Díky kompaktnímu designu a vysoce kvalitním funkcím se kamera hodí pro použití v malých učebnách nebo zasedacích místnostech.

 
Publikováno: 24. 7. 2019 | Počet přečtení: 368