Amper Schunk

Ostroj si vybral ERP od InfoConsulting

Společnost InfoConsulting Czech uzavřela smlouvu na implementaci nejaktuálnější verze IFS Applications 10 s výrobcem sortimentu důlních zařízení, akciovou společností Ostroj, která tak podpoří modernizaci a optimalizaci procesů a rozvoj firmy v souladu se strategií Průmysl 4.0.

 
Firma Ostroj z Moravskoslezského regionu, která patří k nejstabilnějším firmám v České republice, se rozhodla nahradit stávající podnikový systém. Hledala řešení, které pomůže standardizovat a automatizovat procesy a zároveň je v maximální míře sjednotit napříč jednotlivými divizemi společnosti. Po důkladném zhodnocení několika dodavatelů a řešení zvítězila společnost InfoConsulting Czech a řešení IFS Applications 10, které přinese konsolidaci provozovaných systémů a aplikací a tím i snížení celkových nákladů na údržbu a další rozvoj řešení.

Řešení IFS Applications 10 bude ve firmě používat téměř 1000 zaměstnanců, kteří budou využívat širokou nabízenou funkcionalitu pro výrobní podniky, pokrývající plánování a řízení všech typů výrob napříč jednotlivými divizemi, řízení nákupu a skladů, podporu obchodního týmu, správu financí, kompletní řízení údržby strojních zařízení a další oblasti.
 
Publikováno: 11. 7. 2019 | Počet přečtení: 363