Amper Schunk

Stylový notebook pro moderní podnikatele

Ve světě, který je neustále on-line, vládne stále větší poptávka po jednodušších a mobilnějších počítačích, které mohou lidé používat kdekoliv a kdykoliv. Nový notebook Lenovo ThinkBook 13s bez problémů splní všechny požadavky firem i jednotlivců na mobilitu, výkon, spolehlivost a stylový vzhled.

 
Elegantní kovová konstrukce z hliníku snížila váhu notebooku na pouhých 1,4 kg. S profilem tenkým 15,9 mm se navíc ThinkBook 13s vejde prakticky kamkoliv. Jeho stylový vzhled doplňuje odolnost šasi proti opotřebení, kryt pantu, který prodlužuje jeho životnost a zároveň umožňuje polohovat displej až do vodorovné polohy.

Bezchybnou práci i skvělou zábavu zajistí uživatelům 13,3palcový FHD IPS displej. O dostatečný výkon se postará 8. generace procesorů Intel Core i7 spolu s až 16 GB operační paměti a volitelnou dedikovanou grafickou kartou AMD Radeon 540X s 2 GB GDDR5. Standardní výbavou je pak rychlý SSD disk s kapacitou až 512 GB a technologie RapidCharge, která dokáže notebook nabít až na 80 % kapacity baterie za pouhou hodinu.

Podobně jako výkon a spolehlivost je pro malé a střední podnikatele důležité také zabezpečení všech dat, které budou v notebooku uloženy. ThinkBook 13s proto disponuje integrovaným dedikovaným čipem Trusted Platform Module (TPM) 2.0, který pomáhá bezpečnostním funkcím Windows 10 šifrovat uživatelská data, krytem kamery ThinkShutter pro více soukromí a čtečkou otisků prstů. Ta je doplněna o technologii Smart Power on, která umožní uživateli rychlé a pohodlné přihlášení a odemčení notebooku v jednom kroku podobně jako u smartphonu. ThinkBook 13s také přináší širokou škálu podnikatelských služeb včetně Lenovo Premier Support, možnosti prodloužení záruky a ochrany proti náhodnému poškození. Dále pak Onsite NBD podporu a mezinárodní záruční servis, aby se minimalizovalo jakékoliv zpoždění. Na našem trhu bude dostupný od poloviny července.
 
Publikováno: 3. 7. 2019 | Počet přečtení: 383