Amper Schunk

Změna ve vedení Segafredo Zanetti CR

Značka Segafredo je milovníkům kávy velmi dobře známá, vždyť společnost Segafredo Zanetti patří na českém trhu, kde působí již 25 let, mezi průkopníky italského espressa. Nyní v jeho čele stojí nově Zdeněk Malec.

 

Dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchod vyměnil Country Managera pro Českou republiku. Stal se jim Zdeněk Malec, který ve firmě působil od roku 2017 na pozici Country Sales Manager Food Service, a má zkušenosti z oblasti prodeje, marketingu, řízení lidí i projektů.

Zdeněk Malec je držitelem doktorského titulu v oboru Business Administration, Marketing and Management na Vysoké škole ekonomické v Praze a s kávou má více než sedmnáctileté zkušenosti. Dříve působil na pozici Sales Managera pro Českou republiku ve společnosti Jacobs Douwe Egberts a oblasti FMCG se věnoval i dříve ve společnosti Unilever. Na své nové pozici bude zodpovědný za rozvoj společnosti a prodejní strategie pro segment HOREKA i retail. Má v plánu zaměřit se na zvyšování podílu značky na trhu a upevnění její pozice zejména v segmentu gastronomie.

 
Publikováno: 27. 6. 2019 | Počet přečtení: 527