Amper Schunk

Kia odhalila nový Seltos

Nová Kia Seltos, která byla představena ve světové premiéře v indickém Dillí, přiváží do globálního segmentu kompaktních SUV patřičnou dávku rafinovanosti, výrazného vzhledu, nejmodernějších technologií a bezpečnostních prvků.

 

Model Seltos charakterizují výrazné designové prvky, které tomuto kompaktnímu SUV dodávají auru neokázalé sportovnosti. Model spojuje vysoce moderní technické prvky výbavy, prostornost na vrcholu třídy a sestavu špičkových bezpečnostních prvků. V nabídce pohonných jednotek najdeme vysoce hospodárné benzínové a naftové motory Smartstream.

„Seltos je pro značku Kia významným vozem, neboť bude hrát klíčovou roli v rozšiřování našeho celosvětového působení, zejména na tak prioritním trhu, jakým je Indie. Využili jsme naše silné stránky v oblasti designu, kvality a technologií, abychom naplnili potřeby zákazníků na indickém trhu,“ řekl Han-Woo Park, prezident společnosti Kia Motors Corporation.

Nový model má díky nejmodernějším technologiím mířit na duchem mladé a technicky zaměřené zákazníky. Nabízí mnoho technologickým prvkům pro maximální konektivitu a bezpečnost, velkorysý interiér a vysokou úroveň prostornosti a variability.

Kia plánuje zahájit prodeje v Indii s historicky nejvyšším počtem prodejců automobilového nováčka na tomto trhu. Rovněž uzavřela partnerství s osmi předními finančními ústavy v Indii, které budou zákazníkům z celé země nabízet komplexní služby financování. Seltos se bude vyrábět pro osm různých regionů ve dvou výrobních závodech Kia. Celosvětové zahájení prodeje je naplánováno na druhou polovinu roku 2019.

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet přečtení: 363