Amper Schunk

Exinda SD-WAN pro softwarově definovanou správu WAN sítí

Společnost GFI Software na konferenci pro své distributory představila Exinda SD-WAN, nové řešení umožňující provoz a jednotnou správu vícenásobných WAN připojení. V kombinaci s řešením Exinda Network Orchestrator získají firmy bezproblémový přístup a garantovanou kvalitu přenosu pro klíčové podnikové aplikace v rámci své distribuované podnikové sítě.

 
Podniky a organizace se obracejí k technologii softwarově definovaných WAN sítí, aby vybudovaly cenově efektivní a snadno dostupné výkonné WAN připojení, místo využívání MPLS či jiných technologií. Exinda SD-WAN, která bude dostupná od 3. čtvrlrtí, dovolí využívat a spravovat vícenásobná WAN připojení jako jedno připojení, s automatickým vyloučením problematických spojení.

Hlavní přednosti řešení:

- Kombinuje a spravuje vícenásobné internetové přenosy od jakéhokoliv poskytovatele služeb.

- Monitoruje a zasahuje proti výkonovým fluktuacím na straně ISP.

- Doplňuje QoS management v rámci portfolia Exinda o softwarově definovanou správu WAN.

- V kombinaci s Kerio Control poskytuje další vrstvu zabezpečení internetového připojení.

„Stále častěji se setkáváme s požadavky zákazníků na zvýšení kvality internetových přenosů s tím, jak roste počet kritických podnikových aplikací a služeb vyžadující stabilní připojení do internetu,” řekl Jozef Kačala, sales engineer pro EMEA a APAC v GFI Software. „Exinda SD-WAN nabídne přínosy ve formě nákladově efektivní, snadné a spolehlivé správy vícenásobných WAN připojení, zejména u organizací s distribuovanou strukturou.“

Produkty Exinda, které společnost GFI Software získala formou akvizice v roce 2017, poskytují již více než 11 let 4000 podnikům a organizacím po celém světě jistotu toho, že jejich kritické aplikace vždy dokonale fungují. Řešení Exinda Network Orchestrator nabízí analytické nástroje poskytující komplexní přehled o síťovém provozu, uplatňuje podniková pravidla pro provoz v síti a optimalizuje výkonnost podnikových kritických aplikací prostřednictvím efektivní alokace šířky internetového pásma.
 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet přečtení: 373