Schunk

Nejmenší 3LCD laserový projektor

První přenosný laserový projektor z dílny Epson byl navržen tak, aby byl co nejflexibilnější pro domácí uživatele. Mezi laserovými projektory 3LCD s jasem vyšším než 500 lm je tento model EF-100W/B nejmenším zařízením na světě – jeho nejdelší strana měří pouhých 23 cm.

 

Konstruktéři použili laserový zdroj světla, větrací otvory a konektor napájení umístili na boku. Vyvinuli tak kompaktní projektor, který lze postavit libovolným způsobem a promítat v jakémkoli směru. Uživatel tak má možnost promítat na různé plochy, např. na stěnu, strop či podlahu. Projektor dokáže promítat obraz velikosti až 150 palců, což je ideální pro maximální zvětšení obrazu a funkce automatické úpravy také umožňuje zbavit se deformovaného obrazu. Laserový zdroj dokáže dokonce i při denním světle vytvořit jasný a živý obraz, takže není třeba vypínat světla, zatemňovat okna či používat plátno.

Model EF-100W/B se vyznačuje jasným a živým obrazem a dlouhou životností, je nabízen v tmavém nebo bílém provedení. Laserový světelný zdroj světla má životnost až 20 000 hodin a představuje trvanlivé řešení nevyžadující údržbu – podle výrobce je (v případě každodenního 5hodinového sledování médií s projektorem přepnutým do úsporného režimu) možné používat projektor bez problémů po dobu deseti let.

Přenosné provedení doplňuje možnost rychlé a jednoduché instalace, přístup k médiím z telefonu, tabletu, přehrávače DVD, herní konzole nebo přenosného počítače – stačí zařízení připojit kabelem k portu HDMI. Streamování médií je také snadné a výhodou je i flexibilní možnosti připojení zvukových zařízení pomocí Bluetooth.

 
Publikováno: 19. 6. 2019 | Počet přečtení: 468