Schunk

Je čas vyčistit interiér auta

Protože se blíží letní dovolené a interiér vozidla dostává zabrat, zvlášť, když vezeme děti, přichází česká rodinná firma Sheron se zajímavými radami, jak věnovat speciální péči interiéru, kde budeme trávit dost času na cestách.

 

Na dovolenou jezdíme, abychom se trochu dobily, a to samé, resp. určitou regeneraci, si zaslouží i plochy v našem autě. Jen si vzpomeňte, kdy jste naposledy čistili třeba plastové prahy, palubní desku či sloupky dveří? A právě nyní je vhodná příležitost. Rozprašovačem speciálního přípravku stačí nanést tenkou vrstvu na čištěnou plochu a vytřít suchou utěrkou.

Speciální péči potřebuje i kůže, proto ať se jedná o sedadla nebo volant, je nutné kožené a koženkové materiály chránit proti křehnutí a oděru. Pokud to neuděláme, má tento materiál tendenci praskat. A kůže, do které jsme na začátku značně investovali, pak žádnou parádu ani pohodlí nedělá. Radíme napřed otřít ušpinění z potahů speciálními vlhčenými ubrousky a pak v tenké vrstvě nanést čistič na kůže,” říká Tomáš Skopový, marketingový expert značky Sheron. Díky tomu bude materiál stále vláčný, příjemný a prodlouží se jeho životnost.

I látky uvítají osvěžení, protože hned po podlahách schytají největší dávku nečistot. Vyplatí se použít čistič na čalounění, který je určen k odstraňování nečistot z textilních potahů, čalounění, koberců a dalších tkanin. Osvěžuje barvy a chrání před opětovným znečištěním. Navíc přispívá k neutralizaci nepříjemného zápachu. Za tento přípravek získala značka Sheron ocenění Volba spotřebitelů.

Také vůně naladí naši mysl na cesty. Na trhu je mnoho moderních produktů, které vůz příjemně provoní, a zároveň nedráždí. Například gelové osvěžovače s různým aroma, oblíbené jsou i vůně, které umístíme do ventilační mřížky a ony zvládnou vonět i 45 dní.

 
Publikováno: 19. 6. 2019 | Počet přečtení: 426