Amper Schunk

Posuvný systém Modern-Expo pro STILL

V Hustopečích vyrobila firma Modern-Expo pro intralogistickou společnost STILL posuvný systém pro 1300 paletových pozic. Vznikly tři posuvné systémy ISAT 1012 s plochou přes 300 m². Tento posuvný systém se stal prvním svého druhu v Hustopečích.

 

Společnost Modern-Expo rovněž zajistila technické parametry a dodávku a instalaci dalšího vybavení. Spolupráce společností Modern-Expo a STILL se stala dalším příkladem úspěšného úsilí a vytvořila vynikající příležitosti pro budoucí projekty.

STILL nabízí řešení vnitropodnikové logistiky a inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Česká pobočka německého společnosti má v Česku zastoupení od roku 1991. Již desítky let se řadí k nejdůležitějším dodavatelům vysoko– i nízkozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů, nejmodernějších systémů intralogistiky a po více než 25 letech se právem pyšní vlastním střediskem, 200 zaměstnanci a stabilním managementem. Navíc se může pochlubit i zcela unikátním projektem mobilního mycího zařízení manipulační techniky – mobilní myčka vozíků.

 
Publikováno: 12. 6. 2019 | Počet přečtení: 407