ITS Schunk

Dotykový monitor s technologií SmoothTouch

Společnost MMD rozšiřuje řadu dotykových monitorů o nový LCD monitor Philips 242B9T s úhlopříčkou 24" a technologií SmoothTouch. Nový model nabízí Full HD panel ve formátu 16 : 9, odolnost vůči prachu a vodě dle normy IP54, projektivní kapacitní multidotykovou plochu a technologii ochrany zraku.

 

Novinka je ideálním řešením pro všechny profesionály, pracující s nejrůznějšími aplikacemi prodejních kiosků, informačních pultů a panelů. Uplatnění najde např. v hotelových lobby, obchodech, restauracích nebo školách.

Dotekový Philips 242B9T nabízí plně interaktivní SmoothTouch panel, který poskytuje snadnou interakci, ať už je nasazen kdekoli. Desetidotekový projektivně kapacitní (PCAP) displej umožňuje psaní všemi deseti, takže uživatel může na monitoru psát jako na běžné klávesnici. A pro lepší přesnost při zadávání je k dispozici i stylus.

Díky vylepšené Full HD technologii nabízí monitor skutečně vynikající barevné podání a detaily, které dnešní uživatelé požadují a očekávají. Díky technologii SmartContrast, která automaticky upravuje barevné podání a úroveň podsvícení, je obraz ostrý a barvy krásně živé. Navíc je vybaven řadou technologií jako jsou Flicker-Free, LowBlue mód, EasyRead mód a další.

Od počátku byl monitor navrhován s cílem maximálního pracovního pohodlí uživatelů. Proto nabízí skutečně širokou škálu možností připojení: HDMI 1.4, VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a rychlonabíjecí USB 3.1.

 
Publikováno: 10. 6. 2019 | Počet přečtení: 375