Amper Schunk

Dny otevřených dveří proběhly s úspěchem

Ve druhém dubnovém týdnu uspořádala společnost GROB-WERKE ve svém sídle v Mindelheimu firemní výstavu a dny otevřených dveří, na kterých byly prezentovány inovativní produkty, praktické ukázky a nechyběly ani odborné přednášky včetně komentovaných prohlídek firemních prostor.

 

Na čtyřista zákazníků a hostů společnosti GROB-WERKE, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje společnost IMTOS, mělo možnost se každý den této firemní akce seznámit s jednotlivými odvětvími firmy. Po úvodní prezentaci následovaly odborné přednášky orientované na různá průmyslová odvětví, jako je Die & Mold, Aerospace, Automotive a zakázková strojírenská výroba. Odpoledne mohli návštěvníci u strojů obdivovat živé prezentace obrábění, seznámit se s výrobou při komentované prohlídce závodu nebo využít čas k výměně zkušeností. Výstava byla doprovázená prezentacemi a infostánky spolupracujících společností, jako např. Tepis, Open Mind, Gühring, Aura, Renishaw, Ingersoll, Kennametal nebo Blum.

Mimořádné lákadlo výstavy představovala světová premiéra nové série access od společnosti GROB, která byla návštěvníkům podrobně představena během dne věnovaného zakázkové strojírenské výrobě. Prostřednictvím 5osých obráběcích center G350a a G550a prezentovala firma dva flexibilní allroundery z oblasti univerzálních obráběcích strojů, které jsou již dnes dimenzovány pro nároky obrobků zítřka. Díky své krátké amortizační době skýtají tyto dva modely úsporný vstup do inovativní technologie GROB a díky možnosti modulárně rozšiřitelných a specificky přizpůsobivých automatizačních řešení zaručují maximální efektivitu a flexibilitu.

Po zdařilém průběhu této firemní výstavy se mohou zákazníci i zájemci těšit na další akci, která proběhne od 13. do 16. listopadu 2019.

 
Publikováno: 27. 5. 2019 | Počet přečtení: 406