Amper Schunk

Nenechávejte registraci na poslední chvíli

Společnost DKV Euro Service se již intenzivně připravuje na změnu českého mýta, které se spustí 1.12.2019. Během pouhých dvou měsíců (od 1. října do 30. listopadu) bude potřeba zaregistrovat všechna vozidla nad 3,5 tuny do nového mýtného systému a vybavit je palubními jednotkami.

 

„Jedná se o administrativně a časově náročný proces. Pro flotily o více vozidlech se bude jednat o mnoho hodin práce v byznysově nejnáročnější části roku. Doporučujeme se na změny včas připravit a především najít způsob, jak celý proces zvládnout co nejefektivněji,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

DKV poskytuje komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Díky know-how a zkušenostem se spouštěním většiny evropských mýtných systémů víme, co dopravce čeká. Dokážeme jim proto poskytnout efektivní pomoc i se změnou registrace a výměnou palubních jednotek potřebných pro provoz vozidel na zpoplatněných českých silnicích a dálnicích,“ doplňuje Ondráček.

Kromě snadné registrace ušetří provozovatelům vozidel čas a náklady i efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky. Zákazníci DKV velmi oceňují i účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování mýta z téměř 30 zemí.

 
Publikováno: 24. 5. 2019 | Počet přečtení: 374