Amper Schunk

Nový ThinkBook pro novodobé podnikání

Na technologickém veletrhu Accelerate uvedla společnost Lenovo novou podznačku určenou malým a středním podnikům - ThinkBook. Jde o novou řadu ultratenkých notebooků s Windows 10, které se snadno přenáší a mají přívětivé uživatelské rozhraní.

 

Poptávka po jednodušších a mobilnějších počítačích, které lze používat kdekoliv, je stále větší. Na základě výzkumu Lenovo navrhlo ThinkBook tak, aby splňoval požadavky firem na služby a výkon. Zároveň však myslelo i na dostupnost a stylový design, který by oslovil nastupující generaci. Ultra tenká ThinkBook S série (dostupná ve 13” a 14” verzi) je navržena pro podnikatele, kteří si potrpí na bezpečnost, spolehlivost, technickou podporu a moderní vzhled zařízení.

ThinkBook působí prémiovým dojem, díky možnosti polohovat notebook až do 180°, tenkým rámečkům a elegantní kovové konstrukci z hliníku a hořčíku, která odlehčila notebook na 1,5/1,34 kg (u 14“/13“ modelu).

Navíc notebook zahrnuje funkce, které dražší alternativy ne vždy mají. Například platforma TPM 2.0 (pomáhá bezpečnostním funkcím Windows 10 a šifruje uživatelská data), krytka kamery pro více soukromí, panty pokryté Indiem pro snížení rušení Wi-Fi signálu, čistý zvuk díky Dolby Audio a Harman reproduktorům, prémiové FHD displeje s Dolby Vision pro živější zobrazení, klávesnice odolná proti polití, až 11 h výdrž baterie.

Nové funkce Windows na ThinkBook 13s přinášejí některé vlastnosti chytrých telefonů. Zařízení může stahovat e-maily, přijímat upozornění Skype nebo aktualizovat aplikace, a to i v režimu spánku. Kromě toho se z režimu spánku probudí téměř ihned díky Smart Power On tlačítku nebo hlasovému příkazu. Hovory přes Skype jsou pohodlnější s dvěma mikrofony a dvěma reproduktory. Lenovo navíc na klávesnici přidalo zvláštní tlačítka pro přijímání a pokládání hovorů.

ThinkBook je vybaven 8. generací procesorů Intel Core, standardním SSD a buď integrovanou grafikou Intel UHD 620, nebo dedikovanou AMD Radeon 540X. RapidCharge technologie, která nabije 80 % baterky za hodinu, je standardně na ThinkBooku 13s. Notebook má podporu široké škály podnikatelských služeb včetně Lenovo Premier Support, prodloužení záruky a aktualizací. Dále pak on-site podporu hned další den a mezinárodní záruční servis, aby se minimalizovalo jakékoliv zpoždění.

 
Publikováno: 17. 5. 2019 | Počet přečtení: 411