Amper Schunk

Nové partnerství - AOC a Red Bull

Specialista na herní monitory, společnost AOC, uzavřela dlouhodobé partnerství s firmou Red Bull. Odteď budou všechny týmy na prominentních esport eventech podporovaných Red Bullem hrát na nejmodernějších herních monitorech od AOC.

 

Jak AOC, tak Red Bull jsou již známými veterány v esport světe, kteří si již partnerství vyzkoušeli minulý rok na akcích Red Bull Guardians a Red Bull Kumite. Na základě této spolupráce se obě společnosti rozhodly prohloubit své dlouhodobé zapojení do soutěžního hraní a vzájemnou spolupráci. Jako tým budou AOC a Red Bull posouvat laťku dokonalého herního zážitku pro hráče i fanoušky esportovních klání. AOC bude např. sponzorovat deset Red Bull Player One akcí, které se v průběhu roku uskuteční po celé Evropě. Takže hráči i fanoušci budou moci získat profesionální herní monitory AOC v průběhu různých akcí.

Ultimativní herní sestavy

Pro každou kategorii esportu byl z portfolia AOC pečlivě vybrán model, který zkracuje reakční dobu až na 1 ms (AOC AG241QG a AG251FZ), nebo nabízí obnovovací frekvenci až 240 Hz (AOC AG251FZ), případně dokonalý obraz v QHD rozlišení až 2560 x 1440 bodů (AOC AGON AG241QG a AOC AGON AG271QG). Všechny herní modely AOC nabízejí hráčům maximální flexibilitu a mobilitu a zaručí, že prémiové esport akce Red Bullu budou vybaveny top herním hardwarem.

Nejbližší Red Bull offline eventy

- 27. dubna až 22. června 2019: LoL Red Bull Player One – Španělsko

- 18. května 2019: CS:GO Flick – Turecko

- 27. července: LoL Red Bull Player One – Německo

 
Publikováno: 16. 5. 2019 | Počet přečtení: 379