Schunk

OKI ukáže, jak zvýšit příjmy

  Expozice společnosti OKI na mezinárodním veletrhu FESPA 2019 se zaměřuje na posouvání hranic kreativity a barevnosti. V Mnichově představil široké možnosti od tisku bílým tonerem na přenosová média až po úzkoformátové a širokoformátové modely. K vidění jsou i polepy na automobily.

 
Nejvýraznějším prvkem stánku OKI je nedávno představená technologie vyměnitelného toneru pro A3 tiskárnu s bílým tonerem Pro8432WT, která umožňuje barvy CMYW a CMYK. Díky tomu lze tisknout černým tonerem na světlé podklady, oděvy či textilie a bílým na tmavá média. Zařízení může sloužit jako plnohodnotná alternativa k sítotisku při menších objemech tisku.
Vystavena je také tiskárna štítků OKI Pro1050, jediná 5barevná (CMYK+W) digitální LED tiskárna štítků na trhu. Její nastavení zabere pouze okamžik, vytiskne až 8000 štítků denně a může snadno přepínat mezi různými typy médií, jako jsou tmavé či transparentní materiály. Tisknou štítky a etikety lze už od jednoho kusu.
Model je vybaven LED technologií a tonerem, který je odolný proti vodě a rozpouštědlům na alkoholové bázi, takže je možné vytvářet štítky vhodné pro mrazicí zařízení, venkovní a průmyslové využití. K nižším nákladům přispívá i to, že není třeba žádná další povrchová vrstva ani laminace.
Ve spolupráci se společností Drytac představí OKI živou realizaci polepu automobilu. Polep automobilu bude v průběhu výstavy vytištěn na širokoformátové tiskárně M-64s a aplikován na vozidlo. Předvede tak nejen živé barvy a kvalitní tisk, ale také barevnou shodu, možnost napínání média i odolnost vůči vnějším vlivům.
OKI vystavovuje na veletrhu FESPA 2019 od 14. do 17. května v hale A5.
 
Publikováno: 14. 5. 2019 | Počet přečtení: 445